Bestuur

Home Over de ZRZV Organisatie Bestuur

De ZRZV is een organisatie van vrijwilligers. Bestuur, commissies, ad-hoc-acties – het wordt allemaal door en voor leden georganiseerd. Hieronder vind je de gegevens van het bestuur en de verschillende commissies.


Voorzitter

Roelf Venhuizen
voorzitter@zrzv.nl

Secretaris

Aad van der Zouwen
secretaris@zrzv.nl

Penningmeester

Wilm Boerhout
penningmeester@zrzv.nl

Commissaris wedstrijdroeien

Bram Bollaert
wedstrijden@zrzv.nl

Commissaris bar/gebouw

Vacature
gebouw@zrzv.nl
bar@zrzv.nl

Commissaris Zeilen

Martin Sagel
zeilen@zrzv.nl


Commissaris Junioren

Nienke Hielkema
jeugdenjunioren@zrzv.nl

Commissaris Roeien

Sander Heijkoop
roeien@zrzv.nl


Commissaris Materiaal

Jan Bezemer
materiaal@zrzv.nl


Vertrouwenscontactpersonen

Gerda Reinders en Ed Heeremans
vertrouwenspersoon@zrzv.nl
Telefoon Gerda: 06 18222033
Telefoon Ed: 06 24626217