Bestuur

Home Over de ZRZV Organisatie Bestuur

De ZRZV is een organisatie van vrijwilligers. Bestuur, commissies, ad-hoc-acties – het wordt allemaal door en voor leden georganiseerd. Hieronder vind je de gegevens van het bestuur en de verschillende commissies.


Voorzitter

Roelf Venhuizen
voorzitter@zrzv.nl


Secretaris

Gerland Loopstra
secretaris@zrzv.nl


Penningmeester

Mirjam Smits
penningmeester@zrzv.nl

Commissaris wedstrijdroeien

Vacant
wedstrijden@zrzv.nl


Commissaris bar/gebouw

Aad van der Zouwen
gebouw@zrzv.nl
bar@zrzv.nl


Commissaris Zeilen

Jan Willem Tip
zeilen@zrzv.nl


Commissaris Junioren

Nienke Hielkema
jeugdenjunioren@zrzv.nl


Commissaris Roeien

Marina Nagelmaeker
roeien@zrzv.nl


Commissaris Materiaal

Jan Bezemer
materiaal@zrzv.nloorzitter


Vertrouwenscontactpersonen

Gerda Boschman en Ed Heeremans
vertrouwenscontactpersoon@zrzv.nl
Telefoon Gerda: 06 18222033
Telefoon Ed: 06 24626217