Covid-19

Home Covid-19

Alle info rondom COVID-19

Blokschema’s

Week 23 – Alle blokken toezicht

Maandag 1 juni

  • 17.00 – 19.00 uur – Sonja Bouma
  • 19.00 – 21.00 uur – Cees Dane

Dinsdag 2 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 11.00 – 13.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 17.00 – 19.00 uur – Nicky Markies
  • 19.00 – 21.00 uur – Joukje Jurjens

Woensdag 3 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – Martine Gjaltema
  • 11.00 – 13.00 uur – Charlotte Korbee
  • 17.00 – 19.00 uur – Sonja Bouma
  • 19.00 – 21.00 uur – Diana Pekkeriet

Donderdag 4 juni

  • 17.00 – 19.00 uur – Judy Coppens
  • 19.00 – 21.00 uur – Laurens Heerdink

Vrijdag 5 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – Bert Fikkers
  • 11.00 – 13.00 uur – Antien Kessler & Judy Coppens
  • 17.00 – 19.00 uur – Laura / Simon / Ellen bij toerbeurt
  • 19.00 – 21.00 uur – Remco Korteweg

Zaterdag 6 juni

  • 08.30 – 10.30 uur – Lilian Timmer
  • 10.30 – 12.30 uur – Corry Feenstra

Zondag 7 juni

  • 09.30 – 10.30 uur – Michel v/d Werf
  • 10.30 – 12.30 uur – Charlotte Korbee
  • 12.30 – 14.30 uur – Johan Meidam

Week 24 – Alle blokken toezicht

Maandag 8 juni

  • 17.00 – 19.00 uur – Sonja Bouma
  • 19.00 – 21.00 uur – Cees Daane

Dinsdag 9 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 11.00 – 13.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 17.00 – 19.00 uur – Nicky Markies
  • 19.00 – 21.00 uur – Lotte Weitkamp

Woensdag 10 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – Ed Heeremans
  • 11.00 – 13.00 uur – Charlotte Korbee
  • 17.00 – 19.00 uur – Sonja Bouma
  • 19.00 – 21.00 uur – Maaike Hibma

Donderdag 11 juni

  • 17.00 – 19.00 uur – Bert van der Veen
  • 19.00 – 21.00 uur – Annet Wellenberg & Marloes Ambagtsheer

Vrijdag 12 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – Gerda Reinders
  • 11.00 – 13.00 uur – Jan Kolthof
  • 17.00 – 19.00 uur – Laura / Simon / Ellen bij toerbeurt
  • 19.00 – 21.00 uur – Myrthe Broekman

Zaterdag 13 juni

  • 08.30 – 10.30 uur – Sonja Bouma
  • 10.30 – 12.30 uur -Joan Flikweert & Nelleke ten Have

Zondag 14 juni

  • 09.30 – 10.30 uur – Michel v/d Werf
  • 10.30 – 12.30 uur – Corrie Feenstra
  • 12.30 – 14.30 uur – Jolijn Schreurwater

Week 25

Maandag 15 juni

  • 17.00 – 19.00 uur – Bert van der Veen
  • 19.00 – 21.00 uur – Cees Daane

Dinsdag 16 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 11.00 – 13.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 17.00 – 19.00 uur – Nicky Markies
  • 19.00 – 21.00 uur – Toezichthouder gezocht

Woensdag 17 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – Marty Gieskes
  • 11.00 – 13.00 uur – Marty Gieskes
  • 17.00 – 19.00 uur – Bert van der Veen
  • 19.00 – 21.00 uur – Joukje Jurjens & Laurens Heerdink

Donderdag 18 juni

Vrijdag 19 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – Gerda Reinders
  • 11.00 – 13.00 uur – Bert Fikkers
  • 17.00 – 19.00 uur – Laura / Simon / Ellen bij toerbeurt
  • 19.00 – 21.00 uur – Toezichthouder gezocht

Zaterdag 20 juni

Zondag 21 juni

  • 09.30 – 10.30 uur – Michel v/d Werf
  • 10.30 – 12.30 uur – Nelleke Riezebos
  • 12.30 – 14.30 uur – Toezichthouder gezocht

Week 26

Maandag 22 juni

  • 17.00 – 19.00 uur – Bert van der Veen
  • 19.00 – 21.00 uur – Cees Daane

Dinsdag 23 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 11.00 – 13.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 17.00 – 19.00 uur – Nicky Markies
  • 19.00 – 21.00 uur – Toezichthouder gezocht

Woensdag 24 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – Marty Gieskes
  • 11.00 – 13.00 uur – Marty Gieskes
  • 17.00 – 19.00 uur – Bert van der Veen
  • 19.00 – 21.00 uur – Iwan Philipsen

Donderdag 25 juni

Vrijdag 26 juni

Zaterdag 27 juni

Zondag 28 juni

Week 27

Maandag 29 juni

Dinsdag 30 juni

  • 09.00 – 11.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 11.00 – 13.00 uur – uitsluitend dinsdagochtend dames Dineke Bollaert
  • 17.00 – 19.00 uur – Toezichthouder gezocht
  • 19.00 – 21.00 uur – Toezichthouder gezocht

Woensdag 1 juli

Donderdag 2 juli

Vrijdag 3 juli

Zaterdag 4 juli

Zondag 5 juli

Hygiënemaatregelen

Toezichthouden

Protocol algemeen