Wat hangt er nu aan de muur?!

Gepubliceerd op 1 mei 2018

Onze vereniging heeft ruim 600 leden. Een groot deel van onze leden vindt elkaar in ploegen en gelegenheidsploegen. Om letterlijk inzicht te geven welke ploegen we allemaal binnen onze vereniging hebben, hebben we nu in onze sociëteit het Zwolsche Ploegenbord hangen! Hierop kan iedere ploeg zich presenteren met een eigen ploegnaam en enkele informatieve velden: ploegvertegenwoordiger, boottype, ploeggrootte, vaste trainingsdagen, trainingsvorm (wedstrijd, recreatief) en wedstrijdplanning.

Er zijn vele enthousiaste leden die heel graag in een ploeg willen roeien, maar niet zo snel weten waar zij bij aan kunnen sluiten. Aan de andere kant zijn er ook ploegen die op zoek zijn naar extra versterking maar net niet de juiste persoon kunnen vinden. Ook daarvoor biedt het ploegenbord een oplossing! Om al onze leden te faciliteren in hun zoektocht naar roeigeluk, hebben we een vraag-en-aanbodkolom toegevoegd: Op zoek naar versterking. Ploegen (en zoekende individuen) kunnen hier aangeven wat voor roeier, stuur of coach ze zoeken om zo de ideale match te vinden binnen de vereniging!

Staat jouw ploeg al op het Zwolsche ploegenbord? Voor iedere ploeg is er plek!

Vragen? Mail Cederick via wedstrijden@zrzv.nl