Boot afschrijven met je telefoon

Gepubliceerd op 27 januari 2016

MyFleet-boot_afschrijvenEen boot afschrijven wordt nu wel heel gemakkelijk! Voor Androidgebruikers is er nu een speciale My-Fleet-app. Hiermee kun je simpel en snel met een Android smartphone of tablet boten reserveren. Binnenkort volgt ook een app voor iPhone en iPad.

Naast het bootreserveringssysteem geeft de app toegang tot de website van onze vereniging en een weerstation met actuele plaatselijke weersinformatie. Als extra zijn er handige links naar Buienradar en Rijkswaterstaat voor watertemperaturen en waterhoogten. De app heet “Reserveer boot” en is helemaal gratis.

Apart van het boten reserveren met een smartphone of tablet blijft het ook nog altijd mogelijk om je boot te reserveren met een PC. 

Hoe krijg je de app op je smartphone:
1) download de app van: www.my-fleet.eu/playstore of
2) scan deze QR code met je smartphone

QR_MyFleet

of

3) zoek in Google Play naar:   Reserveer Boot

Bij het installeren van de app op je smartphone wordt gevraagd naar de clubcode, voor onze vereniging is dit: rvz